AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fnews%2Findex%2Fpage%3A10&chs=350x350&chld=L|4

26-04-2019Rozdanie nagród w gminnym konkursie wielkanocnym.

W dniu 25.04.2019 Gminny OÅ›rodek Kultury w Korczynie zorganizowaÅ‚ spotkanie laureatów konkursów „Pisanka Wielkanocna”, „Palma Wielkanocna”.

czytaj wiÄ™cej Â»

23-04-2019XXI Międzywojewódzka Wystawa Akwareli im. Mariana Strońskiego pod hasłem "Ściana Wschodnia"

Gminny OÅ›rodek Kultury w Korczynie w imieniu WDK w Rzeszowie serdecznie zaprasza do zapoznania siÄ™ oraz uczestnictwa w XXI MiÄ™dzywojewódzkiej Wystawie Akwareli im. Mariana StroÅ„skiego pod hasÅ‚em „Åšciana Wschodnia”.

czytaj wiÄ™cej Â»

15-04-2019Wystawa pisanek i ozdób wielkanocnych 14.04.2019r.

Wystawa malarstwa Zbigniewa ÅšwiÄ™ciÅ„skiego" oraz ekspozycja prac o tematyce Wielkanocnej Klubu „Pod igÅ‚Ä… i szydeÅ‚kiem”, Domu Dziennego Pobytu Senior – Wigor oraz dzieciÄ™cych prac w ramach gminnego konkursu „Pisanka Wielkanocna”. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

15-04-2019Niedziela Palmowa w Korczynie

Niedziela Palmowa  wprowadza nas w nastrój ÅšwiÄ…t Paschalnych oraz rozpoczyna Wielki TydzieÅ„. Pogoda dopisaÅ‚a choć byÅ‚o wietrznie, palmy wykonane różnymi metodami i technikami cieszyÅ‚y oko wiernych.

Tradycyjnie, jak co roku palmy konkursowe zostały poświęcone i zdobiły procesję Niedzieli Palmowej w Sanktuarium Św. J.S. Pelczara w Korczynie.

10-04-2019Zaproszenie!

Idą święta Wielkanocne,

w naszym GOK-u czuć już wiosnę.

Zamiast siedzieć we fotelu

przyjdź do Dworu przyjacielu (...).

czytaj wiÄ™cej Â»

29-03-2019Syberia - Mongolia motocyklami opowieści i notatki z podróży - malarstwo Zbigniewa Święcińskiego

W dniu 28.03.2019 r. Gminy Ośrodek Kultury w Korczynie odbyło się niezwykłe spotkanie z Renatą i Zbigniewem Święcińskimi.

29-03-2019ORLIK - zmiana godzin

Informujemy, że od 1 kwietnia do 31 października
2019 r. nastÄ™puje zmiana godzin otwarcia Kompleksu ORLIK w Korczynie.

21-03-2019Podsumowanie wspólnego mikroprojektu

W dniach 8-9 marca w Korczynie i Krasnej goÅ›ciliÅ›my delegacjÄ™ miasta Stropkov. Wspólnie z naszymi sÅ‚owackimi partnerami podsumowaliÅ›my realizacjÄ™ mikroprojektu pt. "Karpackie Plenery Malarskie", w ramach którego w roku 2018 artyÅ›ci z Polski i SÅ‚owacji stworzyli dwie kolekcje obrazów malarskich...