AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2F4-seasons-razem-z-psem-03-08-2019-czarnorzeki&chs=350x350&chld=L|4

06-08-20194 SEASONS RAZEM Z PSEM 03.08.2019 Czarnorzeki

W sobotni poranek, w otoczeniu czarnorzeckiej przyrody odbyÅ‚a siÄ™ impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dogtrekking jest już staÅ‚ym wydarzeniem w naszym kalendarium imprez. Pokrótce o co chodzi podczas 4 SEASONS  - dogtrekking rozgrywany jest na czterech różnych terenach, każde zawody w innej porze roku, wyÅ‚oniony zostaje zwyciÄ™zca, który wraz z psem przemierzy 100 km tras w najkrótszym czasie. Podsumowaniem sezonu i jednoczeÅ›nie miejscem zakoÅ„czenia cyklu jest sierpniowe spotkanie w Czarnorzekach. Trasy czarnorzeckie sÄ… wymagajÄ…ce, górskie o crossowym charakterze. W tym roku zawodnicy wraz z psami rywalizowali na czterech dystansach: 5km, 10 km, 15 km, 25km. W zawodach wzięło udziaÅ‚ 40 zaÅ‚óg.

Na trasie 5 km na podium stanęli:

I - Beata Mackiewicz i Fiona

II - Barbara,Lenka i Nikodem Sekuła z psami Rubinem i Montaną

III - Rafał Rożniatowski i Roki

Na trasie 10 km:

I -Jakub SÅ‚owik z Sabali

II - Waldemar Bożętka i Pola

III - Elżbieta i Tomasz Tomkiewicz z psem Boną

Na trasie 15 km:

I - Grzegorz Szczepański i Borys

II - Janusz Karp i Raya

III - Joanna Konieczna i Paweł Banasiewicz z psem Lady

Na trasie 25 km:

I - Adam Janda i Doktorek

II - Wiktor Chojnacki i Kusza

III - Anna Rogowska i Gotka

Grand Prix 4SEASONS RAZEM Z PSEM zdobyÅ‚ Adam Janda z Doktorkiem zwyciężajÄ…c wszystkie biegi w tej edycji zawodów.

4 SEASONS RAZEM Z PSEM odbyÅ‚ siÄ™ w ramach projektu „KorczyÅ„skie Lato” - cykl imprez kulturalnych i sportowo – rekreacyjnych promujÄ…cych pogórze Strzyżowsko – Dynowskie, dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rolny „Europa inwestuje w obszary wiejskie”.DziÄ™kujemy wszystkim sponsorom i wystawcom. Gratulujemy Wszystkim uczestnikom a szczególnie zwyciÄ™zcom. Zapraszamy w przyszÅ‚ym roku!