AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fiii-gminny-konkurs-polskiej-piesni-patriotycznej&chs=350x350&chld=L|4

01-01-1970III GMINNY KONKURS POLSKIEJ PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie

CELE:

- krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych

- kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki

- upowszechnianie najbardziej wartościowej pieśni o tematyce patriotycznej wśród młodych mieszkańców powiatu krośnieńskiego

- promocja lokalnych talentów.

WARUNKI UCZESTNICTWA I PRZEBIEG KONKURSU:

1. Uczestnicy konkursu podzieleni są na trzy kategorie wiekowe:
- uczniowie szkól podstawowych z klas 4-6

- uczniowie szkół gimnazjalnych

- uczniowie szkół ponadgimnazjalnyeh.

2. Etapy eliminacji:

- przesłuchania etapu powiatowego odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym 30 października br.(wtorek):

- dla szkół podstawowych od godz. 9.00

- dla gimnazjów od godz. 11.00

- dla szkół ponadgimnazjalnyeh od godz. 13.00.

Karty zgłoszenia należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie, ul. Rynek 18a, 38-420 Korczyna lub  zgłoszenia.gok@wp.pl  do 17.10.2012 r.

3. Uczestnicy (soliści) prezentują 1 pieśń polskiego autora wg własnego wyboru. Czas prezentacji nie może przekroczyć 4-5 minut.

KRYTERIA OCENY I NAGRODY

1. Oceny prezentacji dokonuje jury powołane przez organizatorów.

2. Kryteria oceny: dobór repertuaru, interpretacja utworów, muzykalność i warunki głosowe wykonawcy, ogólny wyraz artystyczny .

3. Laureaci etapu gminnego otrzymują dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatora

4. Laureaci finału powiatowego otrzymują nagrody ufundowane przez organizatorów.Jury konkursowe z każdej kategorii wiekowej wybierze laureatów, przyznając miejscaI - III i wyróżnienia.

UWAGI OGÓLNE

1. Koszty podróży pokrywają jednostki delegujące

2. Na konkurs uczestnicy przyjeżdżają pod opieką nauczyciela.

pobierz REGULAMIN

pobierz KARTA ZGŁOSZENIA