AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Finteraktywna-wystawa-ozdob-wielkanocnych-zapraszamy&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

18-03-2020Interaktywna wystawa ozdób wielkanocnych! Zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie serdecznie zaprasza do czynnego udziału w tworzeniu wielkanocnej galerii ozdób i rękodzieła związanego z tematyką Świąt Wielkanocnych. Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną dla dobra nas wszystkich jesteśmy zmuszeni odwołać konkursy: Palma Wielkanocna i Pisanka Wielkanocna. 

Tradycyjnym podsumowaniem konkursu zawsze była wystawa, a dochodzą do nas informacje, że już niektórzy zabrali się do pracy,  proponujemy utworzenie wystawy interaktywnej. Zarówno dorośli, dzieci jak i seniorzy szukają ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu, a ponieważ szybkim krokiem zbliżamy się do świąt, zachęcamy do wykonania ozdób związanych z tematyką Wielkanocną i przesłanie nam ich zdjęć. Nie ukrywamy, że najbardziej zależy nam na  na ozdobach stworzonych metodami tradycyjnymi.  Na fotografiach mogą też Państwo zaprezentować osobiście produkt świątecznej wyobraźni. 

Przesłane przez Was  zdjęcia umieszczone zostaną na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury: gok.korczyna.pl.

Inicjatywa interaktywnej formy spędzenia czasu oraz uczestniczenie w taki sposób w wydarzeniu kulturalnym pozwoli nam wszystkim skupić się na dobrych aspektach domowej izolacji. Nie ma ograniczeń wiekowych, można zaprezentować różne formy od tradycyjnych  po nowoczesne: pisanki, rysunki, wydmuszki, decoupage, hafty, rzeźby itp. Im więcej tym lepiej! Wierzymy, że koronawirus nie zgasi w Was artystycznego ducha! 

Fotografie prosimy wysyłać na adres: gok.imprezy@korczyna.pl

Przesłanie zdjęcia na nasz adres mailowy jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację oraz potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji klauzuli RODO.Podziel się: