AAA http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chl=http%3A%2F%2Fgok.korczyna.pl%2Fwiadomosc%2Fiv-bieg-i-nordic-walking-do-przadek&chs=350x350&chld=L|4

Aktualność

18-09-2019IV Bieg i Nordic Walking do Prządek

Moc sportowych emocji w Korczynie i w Czarnorzekach! Prawie dwustu (!!!) zawodników zmagało się w kolejnej edycji Biegu i Nordic Walking do Prządek. Uczestnicy, począwszy od tych najmłodszych, aż po seniorów - dawali z siebie wszystko na trudnej, pięciokilometrowej, górskiej trasie (prowadzącej ścieżką prof. Stanisława Grochmala). 
Zawody zorganizowane zostały przez gminę, Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie PrządkiSki oraz portal aktywnakorczyna.pl.
Pełną klasyfikację zawodników znaleźć można na stronie: https://timekeeper.pl/wyniki/. 
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale wręczone przez Jana Zycha, wójta gminy Korczyna oraz p. Marka Marcisza (Prezesa PrządkiSki). Na najlepszych czekały cenne nagrody ufundowane przez sponsorów. Wśród wszystkich startujących rozlosowane zostały również niespodzianki. Strudzeni sportowcy regenerowali siły przy krzepiącym posiłku wydawanym przez niezastąpione członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Czarnorzekach. 
Wspaniała pogoda, atmosfera sportowej rywalizacji i przede wszystkim - niepowtarzalny urok naszej gminy zostaną na długo zapamiętane przez zawodników przybyłych do nas z całej Polski.

Partnerzy i sponsorzy:
- Gmina Korczyna 
- Sklep PLUS-BIS Delikatesy Premium w Korczynie 
- Sklep Zielony Koszyk w Korczynie 
- www.green.shop.pl 
- Atelier Urody w Krośnie 
- Studio Poprawy kondycji Ciała WIGOR 
- Winnica Widokowa 
- Zielona Terapia - catering dietetyczny 
- BONUS - folie i opakowania 
- Witold Gonet - Materiały Budowlane w Korczynie 
- Piotr Szczygieł 
- PPHU CENT w Korczynie 
- Usługi BHP Jan Rogalski 
- Salon REICH MAŁGORZATA w Korczynie 
- Pizzeria PLANETA 
- Indywidualna Praktyka Pielęgniarska - Beata Urbanek

Serdeczne podziękowanie za pomoc przy organizacji imprezy składamy: Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglówce, Kołu Gospodyń Wiejskich w Czarnorzekach oraz Posterunkowi Policji w Korczynie.

GALERIA


Podziel się: